ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI w ŚWINOUJŚCIU
POGOTOWIE: 91 321 59 65 · WYŚLIJ WIADOMOŚĆ (SKARGI I WNIOSKI)

Darowizna dla Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu

"Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu przekazał w formie darowizny 1000 zł dla Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu na realizację przedsięwzięcia "I edycja EKO - Spartakiady dla Przedszkoli Specjalnych oraz Przedszkoli z oddziałami integracyjnymi z naszego miasta i okolic"

Dokumenty do pobrania


Świnoujście, 19 marca 2018

"ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o  udzieleniu wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł  na potrzeby organizacji  II- edycji ” EKO- Spartakiady   dla Przedszkoli Specjalnych oraz Przedszkoli z oddziałami integracyjnymi ze Świnoujścia  i okolic” .

Tematyka spartakiady oraz to, że jest ona kierowana do  dzieci, wpisuje się w przyjęte przez naszą Spółkę standardy  dotyczące wspierania inicjatyw społeczności  lokalnej,  w zakresie kształtowania  i  rozwijania postaw proekologicznych oraz rozwijania wiedzy  na temat środowiska przyrodniczego ".

 

 

Dane teleadresowe

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Kołłątaja 4
72-600 Świnoujście

NIP:855-00-24-412
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

Lokalizacja

© 2016 Projekt i wykonanie: FN-Serwis Sp. J.