ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI w ŚWINOUJŚCIU
POGOTOWIE: 91 321 59 65 · WYŚLIJ WIADOMOŚĆ (SKARGI I WNIOSKI)
 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. w Świnoujściu, informuje o udzieleniu wsparcia finansowego dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świnoujściu w wysokości 1.200,00 zł na organizację konkursu wiedzy ekologicznej dla uczniów szkół specjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego pt. „Woda naszym skarbem” oraz o udzieleniu wsparcie finansowego w wysokości 2.000,00 zł dla Fundacji Serce Dziecka na leczenie dziecka naszego pracownika, które posiada liczne ubytki przegrody międzykomorowej typu Fallota i niewydolność serca.

 

Powyższe wpisuje się w przyjęte przez naszą Spółkę standardy dotyczące wspierania inicjatyw społeczności lokalnej w zakresie edukacji młodzieży przebywającej w Specjalnych Ośrodkach Szkolno - Wychowawczych w celu wyrównywania ich szans w życiu oraz przekazywania darowizn min. na projekty wspierające leczenie i rehabilitację osób potrzebujących .

Dane teleadresowe

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Kołłątaja 4
72-600 Świnoujście

NIP:855-00-24-412
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

Lokalizacja
© 2016 Projekt i wykonanie: FN-Serwis Sp. J.